ART / Lithographs / Litograph in colors 14518191
nr 1451 8191
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Bo Åke Adamsson (b. 1941), Sweden. Akt. Épreuve d'artiste. Signed, numrerad. Litograph in colors, Image dimensions: 42x31, outer dimensions including frame: 56x46 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Akt. EA-upplaga. Signerad, numrerad. Färglitografi, bildmått: 42x31, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
SEK 900
Monday February 28 2022
at 19:27:00
500 kr
600 kr (Robot)
800 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Read more about Bo Ã…ke Adamsson